Image Skincare – The Max Seri̇si̇ Farkiyla Yaşlilik Beli̇rti̇leri̇ni̇ Yok Edi̇n

/ / Cilt Tedavileri

Günümüzde insanlar yaşlanmaktan ve yaşlı görünmekten korkarlar. Çünkü kendilerini hep genç ve güzel görmek isterler.
Kişilerin cilt tiplerine göre yaşlılık belirtileri daha erken ortaya çıkabilir ve bu da kişiyi strese sürükleyebilir. Bu stres hem fiziken hem de psikolojik olarak kişiyi rahatsız edecek bir durum olarak günlük yaşamını etkileyebilir.

Erken yaşlılık belirtilerinin nedenleri
Erken yaşlılık belirtilerinin nedenleri ise şunlardır; yanlış beslenme, yoğun iş temposu ve çeşitli stres sorunları, alkol, sigara ve madde bağımlılığı, en önemlisi de düzensiz uyku problemi… Yaşlılık belirtilerini ortaya çıkaran nedenler bu şekildedir.

Erken yaşlılık belirtilerine karşı hangi önlemler alınabilir?

Biraz da bu durumu engelleyen ve yaşlılık belirtilerini ortadan kaldıran mucizevi bir üründen bahsedelim istiyoruz. Image Skincare – The Max (Yaşlanma Etkilerine Karşı Üstün Koruma) serisini ele alacağız.

Gelişen teknoloji ile The Max serisi birleşti

Teknolojinin gelişmesiyle kozmetik alanında devrim niteliğinde bir seri olarak karşımıza çıkan The Max, içerisinde bulundurduğu özel kompleks ve doğal savunma mekanizmaları ile hücre hasarı onarımını destekler. Ayrıca bu ürünlerde bulunan serum ve krem formu yaşlanma etkilerine karşı üstün koruyucu önlem sunar. Ürünlerin içeriğinde bulunan özel olarak formüle edilmiş saf aktif bileşenler besin dengesizliği ve UV hasarına karşı hücresel düzeyde koruma sağlamaktadır.

Cildini daha genç hisset!
Genel olarak bu marka adı altında ki krem, serum ve maskeler cildi korumaya ve yaşlanmaya karşı ayakta tutan ürünlerdir. Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edip mesaj yoluyla taleplerinizi bırakabilirisiniz.

Facebook: https://www.facebook.com/imageskincareturkiye

Instagram: https://www.instagram.com/imageskincaretr/

YUKARI
Bilgi Al
Bilgi Al x

Ünvan