C:Image Skincare’i eşsiz kılan birçok neden var. Uluslararası çapta çalışmalarını sürdüren doktorların tecrübeleriyle alanında uzman kimyagerlerden oluşan bir ekibin bütünleşmesi, yeni fikir ve bileşenlerin yeni ürünlerin geliştirilmesinde bir araya geldiği eşsiz bir birlikteliği doğurur. Klinik deneylerimizi Avrupa’daki sertifikalı plastik cerrahlar kurulunun denetimi altında gerçekleştiriyor olmamız, bize yeni bileşenleri daha hızlı ve başarılı bir şekilde ürünlerle bütünleştirme avantajını sunar.

Image Skincare etkili sonuçlara sahip olan sıra dışı ürünleriyle tanınır.

Image Skincare, Türkiye genelinde köklü eğitim merkezlerinde verilen sıra dışı eğitim dersleriyle bilinir.

Ürünlerimizi lisanlı estetiysen ve doktorlara sunmak kararlılıkla desteklediğimiz bir prensiptir. Müşterilerimizin ürünleri internet üzerinden satmasına izin vermiyoruz. Prensiplerimiz, müşterileriniz veya hastalarınızın ürünler ya da tedavi için size geri dönmesini garanti eder.

Klinik deneylerle kanıtlanmış maddelerin etkinliğine inanıyoruz ve pazarlama hilelerine başvurmuyoruz.

C: Cilt bakımı programının oldukça basit ve kolay uygulanabilir olması Image Skincare’in bir avantajıdır. Her seri basit 3 adımlık bir süreci kapsamaktadır: cildin temizlenmesi, bakımı ve korunması. Image Skincare’i kullanmaya başlamanın en kolay yolu, her bir kartın arkasında bulunan takip etmesi kolay talimatları ve gerekli ürünleri içeren TRIAL KIT’lerdeki ana çizgileri takip etmektir. Ayrıca, her bir Image Skincare ürünü renkle kodlanmıştır ve böylelikle ürünleri birbirinden ayırmak oldukça kolaydır: Gümüş rengi yaşlanma, turuncu renk de kuru ve nem kaybına uğramış ciltler içindir. Ürünlerin hangi sırayla kullanılması gerektiği konusunda hala kararsız olmanız durumunda müşteri hizmetleri servisimizi arayabilir ya da doğrudan estetisyeniniz ile iletişime geçebilirsiniz.

C: Müşterilerimizin henüz ilk uygulamada ciltlerinin hızla düzeldiğini görmeleri onlara sunduğumuz yararlardan biridir. Ürünlerimiz anti-oksidan, hücre hareketlendirici ve koruyucu maddeler gibi etken maddeleri yoğun miktarda içerdiği ve oldukça etkili olduğu için ürünü kullandığınızda gözle görülür bir değişime şahit olacaksınız.

Yaşlanma belirtileri ya da pigment rahatsızlıklarıyla başa çıkmak için daha uzun süreli bir uygulama planı gerekli olacak ve böylelikle daha iyi sonuçlar elde etme fırsatı doğacaktır. Estetisyeniniz cildinizin mevcut durumunun iyileştirilmesi konusunda en yüksek faydayı sağlamak için gerekli seçenekleri size sunacaktır.

C: Peptitler cilde nüfuz etmek için tasarlanmış aminoasit zincirleridir ve hücrelere nasıl çalışmaları gerektiğini gösterme görevini taşırlar. Uzun peptitler protein olarak adlandırılmaktadır.

Klinik olarak kanıtlanmış etken maddelerimizin yanı sıra, peptitlerin birçok ürünümüzde en güncel formulasyonlara dahil olduğunu göreceksiniz. Cilt bakımı programınızın birçok çeşit maddeyi esas alması gerektiğine inanıyoruz; peptitleri ürünlerimizin içerisinde bulabilirsiniz fakat bu madde size en iyi sonucu sunabilmek adına diğer etken maddelerle bir arada etkili olmaktadır.

Şu anda formulasyonlarımızda diğer yüksek kaliteli maddelerle birlikle aşağıda belirtilen peptitleri kullanmaktayız:

Asetil Hekzapeptit-3 (Argirelin): Kas çekilmesini önler ve ince çizgileri düz hale getirir.

Örnekler:
Ageless Total Retinol A krem
Vital C Yaşlanma Karşıtı Serum
Ormedic Dengeleyici Göz Jeli

Palmitoil Pentapeptit-4 (Matrixyl), daha kalın ve dolgun bir cilde sahip olabilmeniz için cilt hücrelerinin dışında yer alan bileşenlerin yanı sıra kolajen üretimini de artırır.

Örnekler:
Vital C ACE serum
Vital C Göz Canlandırıcı Jel
Vital C Yaşlanma Karşıtı Jel
CELL.U.LIFT Vücut Sıkılaştırıcı Krem

Palmitoil Tetrapeptit-7 (Rigin), ciltteki proenflamatuar tepkiyi engeller ve daha sağlıklı ve genç bir cilde kavuşmanızı sağlar.

Örnekler:
Ormedic Dengeleyici Göz Jeli

Düzenleyici bakım ve Eyeliss, sinerjistik peptitler kabarıklığı ve ciltteki koru renk halkaları azaltır ve gözün etrafını sıkılaştırır.

Örnek:
Ormedic Dengeleyici Göz Jeli

C: Image Skincare, kullanıcılarına paraben gibi kimyasal koruyucuları kullanmadan güvenli ürünler sunma konusunda kararlıdır. Kozmetik ürünlerinde koruyucu olarak parabenlerin kullanılması hala üzerinde tartışılan bir konudur. Klinik çalışmalar, östrojen aktiviteleri de dahil olmak, üzere parabenlerin sağlık sorunlarına yol açabileceğini göstermektedir. Parabenler ve kanser gibi sağlık sorunları arasındaki doğrudan bağ insanlarda henüz kanıtlanamamıştır.

Image cilt bakımı, ürün serilerinden parabeni çıkarmaya başlayan ilk şirketlerden biri olmuştur. Image Skincare ürünlerinin hiçbiri paraben içermez.

C: Image Skincare hiçbir ürününü hayvanlar üzerinde denememiş ve hiçbir zaman da denemeyecektir!  Yeni formüle edilen ürünler, insanlar tarafından test edilen alan çalışmalarıyla beraber bir dizi laboratuar testine tabi tutulur ve ürünlerimizin hepsi güvenli maddeler içermektedir.

Tüm bunlara ek olarak, paraben gibi kimyasal koruyucuları doğal ve bitki özlü koruyucularla değiştirdik.
- Ürünlerimiz hayvanlar üzerinde denenmemektedir.
- Petrokimyasal maddeler içermez.
- Kimyasal koruyucular içermez.
- Kokusu %100 esansiyel yağ içermektedir.
- Silikon içermez.
- Paraben içermez.

C: Kimyasal koruma sağlayan güneş kremleri zararlı kızılötesi ışınları emen maddeleri içerir. Bu süreç cildin üst tabakasında gerçekleşmektedir. Bu süreç dahilinde, kimyasal koruma sağlayan güneş kremleri zararlı ışınlarla tepkimeye girer ve onları genellikle ısı olmak üzere farklı enerji türlerine çevirir. Fiziksel koruma sağlayan güneş kremi adeta bir kalkan görevi üstlenerek kızılötesi ışınları yansıtır ve bu ışınların cilde nüfuz etmesini önler. Tüm Image Skincare Güneş ürünleri cildi fiziksel olarak koruyucu maddeler içerir.

Güneş kreminin etkili olabilmesi için, tüm Güneş ürünlerimiz gibi, UVA ve UVB ışınlarından cildi etkili bir şekilde korumalıdır. En iyi korumayı sunmasının yanı sıra, Güneş ürünlerimizin tamamı güneşe çıkmasanız bile her gün nemlendirici olarak kullanılabilir.

C: Renk kodlu ürün serilerimiz ihtiyaçlarınıza en uygun olan ürünü bulmanızda size oldukça yardımcı olmaktadır:

Gri-Ageless- yaşlanan cilt için

Turuncu – Vital C – Rosacea, hassas ve kuru ciltler için

Yeşil: OrMedic – dengesini yitirmiş ve tahriş olmuş ciltler için organik maddeler sunar, genç ciltler için

Mavi – Clear Cell – akneye meyili ciltler için

Sarı – SUN – güneş kremi, nemlendiriciyle beraber

Kendi ürün kullanma planınızı oluşturmak için farklı serilerden ürünleri karıştırabilirsiniz. Örneğin, gri renkteki temizleyiciyi daha besleyici özellik taşıyan turuncu renkteki Vital C onarım kremi ile kullanabilirsiniz. Ürünlerimizi estetisyeninizin ya da doktorunuzun talimatlarına uygun olarak kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

C: Cildinizin profesyonel cilt uygulaması sürecine hiç girmemiş olması durumunda Ageless serisini kullanmanızdan birkaç gün sonra cildinizde kızarıklık, kuruluk ve pullanma gözlemlenebilir. Ageless serisi ciltteki yaşlanma belirtilerini gözle görülür şekilde düzelten en etkili yaşlanma karşıtı serimizdir. Uygulamaların başında hücreleriniz hücresel aktivitelerini artıracak ve ölü hücreler pul pul dökülecek ve yeni, genç görünümlü ve daha sıkı bir cilde sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Gözlemlediğiniz bu etkilerin oluşması oldukça normal ve cildinizin yenilenme sürecinin bir parçasıdır. Bu yan etkileri azaltmak için Ageless serisine alternatif olarak turuncu renkteki Vital C ürünlerini kullanabilirsiniz. Güneş nemlendiricinizi her gün kullanın. Ageless tedavi kremini başlangıçta gün aşırı kullanmayı deneyin ve ikinci hafta itibariyle her gece kullanmaya başlayın. Uzun süreli kızarıklık ve kuruluk görülmesi durumunda estetisyeninize danışınız ya da müşteri hizmetleri departmanımızla iletişime geçiniz.

C: OrMedic™ serimiz piyasayı tam anlamıyla alt üst etti. OrMedic™ cilt bakım serisi en saf organik maddelerin bir sentezidir ve klinik olarak kanıtlanmış sonuçları elde etmeniz için bünyesinde yüksek oranda etkili maddeleri barındırır. Organik maddeler, güçlü anti-oksidanlar ve gerekli bitkisel maddeler ile herhangi bir asit, kimyasal ya da paraben kullanmadan cilt sağlığını düzenler. USDA organik ürün belgesini alabilmek için, ürün içerisindeki maddelerin %95’inin organik olması gerekmektedir. İstenilen sonucu kullanıcılarına sunabilmek için, OrMedic™ içeriğindeki organik maddelerin yanı sıra diğer maddeleri de barındırır. Örneğin, OrMedic™ ürünlerimizde, organik ürünler olarak mevcut bulunmayan güçlü serbest radikal yakalayıcıların yanı sıra en güncel peptit teknolojisini kullanıyoruz.

Felsefemiz en iyi iki ayrı dünyayı bir araya getirmek: organik maddeler ve tıbbi etkinlik.

C: Türkiye'de pek çok şehirde eğitim kursumuz var. İlk adım, güncel programı almak için müşteri hizmetleri hattımızı aramak veya web sitemizdeki eğitim programına bakmak olabilir. Eğer daha önceden de var olan bir müşterimizseniz, sizin için pratik eğitim planı da yapabiliriz.

Size en iyi hizmeti sunabilmek için, yeni hesaplar, profesyonel lisansınızın size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağımız ofisimize açık bir şekilde fakslanmasıyla açılabilir.

C: Image Skincare'in minimum sipariş kotası yoktur. Yani istediğiniz miktarda sipariş verebilirsiniz. Ayrıca yeni müşterilerimize var olan envanterlerinde yardımcı olmak için benzersiz programlar sunuyoruz. İlk adım müşteri hizmetleri hattımızı aramakla atılabilir ve biz de size yerel temsilcilerimizle kişiye özel danışmanlık hizmeti sunabiliriz. Image Skincare'i başarılı bir biçimde satmanıza yardımcı olmak istiyoruz!

C: Sektörde benzeri görülmemiş şekilde Image Skincare 'Tıbbi Danışma Bölümü’nü iftiharla hizmete sunuyor. Bizim ürünlerimizle ilgili olmasa bile istediğiniz tıbbi konuda size destek olabilecek yeni tıbbi ve estetik destek bölümümüzden faydalanabilirsiniz! Eğer ürünlerimiz hakkında şikayetiniz varsa veya diğer tıbbi konularda sorunuz olursa, sertifikalı plastik cerrah ve estetisyenlerimizle size sorununuzda yardımcı olacağız.

YUKARI
Bilgi Al
Bilgi Al x

Ünvan