HAKKIMIZDA

Image Skincare olarak şimdiye kadar Türkiye'de makyaj ve dermokozmetik alanında eşi benzeri görülmemiş bir deneyim sunduk. Uluslararası çapta çalışmalarını sürdüren doktorlarımızın tecrübeleriyle alanında uzman kimyagerlerden oluşan bir ekibi bütünleşmesi, yeni fikir ve bileşenlerin yeni ürünlerin geliştirilmesinde bir araya geldiği sıra dışı bir birliktelikten bahsediyoruz. Klinik deneylerini Avrupa'daki sertifikalı Plastik Cerrahlar Kurulu denetimi altında gerçekleştiriyor, klinik deneylerle kanıtlanmış maddelerin etkinliğine inanıyoruz ve ilaç şirketlerinin yaptığı pazarlama hilelerine başvurmuyoruz. Böylelikle Image Skincare'e makyaj ve dermokozmetik alanında yeni bileşenleri daha hızlı ve başarılı bir şekilde ürünlerle bütünleştirme avantajını sunmuş oluyoruz.

İlklere ve başarıya doğru giden yolumuzda hayvan haklarını gözetiyor ve önemsiyoruz. Bu sebeple hayvan dostlarımız üzerinde kesinlikle test yapmıyor, yapılmaması için de bilinçlendirme çalışmalarını sürdürüyoruz. Makyaj, dermokozmetik alanındaki markaların %80'i daha güvenilir ve tatmin edici alternatiflerin bulunmasına rağmen ısrarla canlıların yaşamına son verici uygulamalara devam ediyor.

Hassasiyetinizi biliyor ve bu konuda bilinçli davranarak hayvan dostlarımız üzerinde test yapmıyoruz. Image Skincare hiçbir ürününü hayvanlar üzerinde denememiş ve hiçbir zaman da denemeyecektir! Yeni formüle edilen ürünler, insanlar tarafından test edilen alan çalışmalarıyla beraber bir dizi laboratuvar testine tabi tutulur ve ürünlerimizin hepsi güvenli maddeler içermektedir.

Sağlığınızı önemsiyoruz. Özellikle bayanlarda oluşan meme kanserinin başrol oyuncusu paraben, silikon gibi kimyasal ve petrokimyasal koruyucuları hiçbir ürünümüzde kullanmadık. Paraben yerine doğal ve bitki özlü koruyucular kullandık.

Ürünlerimizi lisanslı estetiysen ve doktorlara satmak kararlılıkla desteklediğimiz bir prensiptir. Bu konuda bayilerimizi görseller, teknik dokümanlar ve eğitimlerle destekleyerek profesyonel kalitede bilinçlendiriyoruz. Güncel makyaj, dermokozmetik ve ilgilendiren sağlık güncellemelerinden haberdar ediyor, sürekli iletişimde kalarak gelişiminde öncü rol oynuyoruz. Biz bir aileyiz formunu profesyonel ölçüde koruyarak başarılarımızı paylaşıyor yeni görevler ediniyoruz.

Müşterilerimizin ürünleri internet üzerinden satış gerçekleştirmesine izin vermiyoruz.

Maya Pharma ailesi olarak Image Skincare ile daha güçlü, daha yenilikçi yepyeni bir felsefe ile "güzelliğinizi ortaya çıkaracak" fikir ve ürünlerle sürekli yanınızdayız...

YUKARI
Bilgi Al
Bilgi Al x

Ünvan