Lekeli Ciltler İçin Iluma İle Tanışın

/ / Cilt Tedavileri

Markalar yıllar ilerledikçe ürün skalalarında çeşitli değişikliklere gidiyor. Kullanacak kişi açısından tedavi edici ve çözüm odaklı ürünler ortaya çıkarıyorlar. İnsanların günümüzde fazlasıyla şikayetçi olduğu bir durum var. Bunlardan biri de “Lekeli bir cilde sahip olmak.”

Kendilerine “Lekeli cildim için ne kullanırsam cildimde ki izler gider?” gibi sorular sorup kendilerini strese sokarlar. Bu yazımızda lekeli ciltler için kullanılan bir ürün serisinden bahsedeceğiz. Öncesinde bu lekelerin neden ortaya çıktığından ve nasıl bir çözüm bulabileceğimizden konuşalım.

Cilt lekesi çeşitleri
Bu sorunun cevabını şöyle açıklayabiliriz; yaş lekeleri, malezma, doğum lekeleri, vitiligo, egzema, albenizm, sobereik dermopit, gibi çeşitli leke grupları vardır. Bunların dışında genetik olarak da vücudumuzun çeşitli yerlerinde lekeler olabilir.

Bu lekelere nasıl çözüm bulabiliriz?
Lekeli ciltlerin tedavisi profesyoneller tarafından uygulanmalıdır. Çünkü bu gibi durumlarda hastane ortamında tedavi olmak ile evde kendimiz tedavi olmak arasında çok fark vardır. Nedeni ise, hastanelerde uygulanan profesyonel bakımların derimiz ve kemik arasında ne kadar katman varsa hepsine etki etmesidir.

Nasıl bir ürün?

Image Skıncare – Iluma serisinde kullanılan Vektörize Teknolojisi Iluma içeriğindeki aktif maddelerin doğru zamanda salınımı sayesinde 48 saatten daha uzun süren etkiye sahiptir.  Ayrıca güneş lekelerinden melazma kaynaklı olanlara dek tüm pigmentasyon sorunlarına karşı kısa süre içerisinde etki sağlar ve cildimizde bulunan lekeler için onarıcı bir üründür.

Ürünlerimizle tanışın!
Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edip mesaj yoluyla taleplerinizi bırakabilirsiniz.

Facebook: https://www.facebook.com/imageskincareturkiye
Instagram: https://www.instagram.com/imageskincaretr/

YUKARI
Bilgi Al
Bilgi Al x

Ünvan