Kış Aylarında Cildinize Gereken Özeni Gösterin

/ / Cilt Tedavileri

Artık kış aylarına girmiş bulunmaktayız ve cilt bakımına önem veren insanların kafalarında bir soru var. “Kışın nasıl cildimi canlı tutabilirim?” Bu sorunun cevabı Image Skıncare- Vital C serisinde saklı…

 

Vital C ile tanışın

Image Skincare adı altında bulunan Vital C (Antioksidanlar ile cilt bakımı) nemlendirici ürünleri ile kullanıcılarına büyük kolaylık sağlamaktadır.  Ürünler içerisinde bulunan krem, serum, enzim maskesi, yüz temizleyicisi, onarım kremi, göz toparlama jeli ve nemlendirici yüz yağı ile hem çok fazla çeşit barındırıyor hem de tedavi edici etkiye sahiptir.

Ürün içeriği

Vital C serisi kuru nemini kaybetmiş, rozasea (Gül Hastalığı ) eğilimli ve hassas ciltler için üstün koruma sağlayan, beslenme için yüksek anti-oksidanlarlardan oluşan ürün serisi.

Vital C ürün serisi sigara, stres ya da yorgunluk gibi ağır çevresel faktörler nedeniyle hasarlı veya kuru cilt problemi yaşayan kişiler için idealdir. Hassas cilt, egzama veya rozase rahatsızlığı olanlar bu serinin yumuşak ve yenileyici özelliklerini fazlasıyla beğenecektir. Doğal bitkilerden oluşan zengin karışımı ile cilt bakımını geliştirmek için rahatlatıcı ve sağlıklı bir seçenek sunar. Ayrıca, antioksidanlar ile cilt bakım sağlayan Vital C serbest radikallerin tahribatını durdurma, koruma ve hasarlı hücreleri onarmada oldukça önemlidir.

Avantajları

Doğal bitkisel ekstrelerden oluşan zengin karışımlar ile pürüzsüz ve sağlıklı cilt oluşumunu destekler.

  • Kuru, nemini kaybetmiş, rozasea eğilimli, hassas cilt yapısı için formüle edilmiştir.
  • Doğal bitkisel ekstrelerden oluşan zengin karışımlar ile pürüzsüz ve sağlıklı cilt oluşumunu destekler.
  • Yüksek antioksidan içeriği ile çevresel etkileri ve hassasiyeti azaltarak, cildi korur ve besler.
  • Kuru cilt yapısına sahip olan kişilerin nem ihtiyacını karşılar.
  • Ölü cildi enzimler aracılığıyla arındırır ve sağlıklı bir cilde gerekli antioksidanları ve mineralleri ekler.

Cildimin nem ihtiyacını nereden karşılayabilirim?

Cildimizin nem ihtiyacını nasıl karşılayabilirim?” sorusunun cevabını Vital C adı altındaki geniş ürün yelpazesi ile tanışarak sorunuzun cevabınızı almış olursunuz.

Image ürünlerini nereden alabilirim?

Image Skıncare ürünleri bayilik vasıtasıyla müşterilerine ulaşmaktadır. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın!

Facebook:

https://www.facebook.com/imageskincareturkiye

İnstagram:

https://www.instagram.com/imageskincaretr/

YUKARI
Bilgi Al
Bilgi Al x

Ünvan