İNSAN KAYNAKLARI

Sağlığın küresel bir kavram olduğunun bilincinde, sektöre en iyi hizmeti sağlayan Maya Pharma, iş dünyasındaki gelişmeye ve kendi bünyesindeki büyümeye paralel olarak kadrosunu devamlı genişletmektedir. İnsana duyduğu inanç ve sevgi ile yoluna devam ederken, işletmelerinde ki dinamizmi de sürekli canlı tutmak için yeni takım arkadaşlarına ihtiyaç duyabilmektedir.

İhtiyaç doğrultusunda veya görev değişikliğinden kaynaklanan açık pozisyonlar için öncelikli olarak insan kaynakları veritabanında bulunan adayları incelemektedir. Veritabanındaki adayların yeterli olmadığı durumlarda ise iş ilanları yayınlayarak gelen başvuruları değerlendirmektedir. Bu durumda hemen sağ tarafınızda bulunan işe başvuru formunu doldurarak, diğer tüm adaylardan bir adım öne geçebilirsiniz!

Eğer başvuru sonucunda firma yetkilileri başvurunuzu olumlu değerlendirirse, mülakata tabi tutulmanız için size özel bir görüşme günü belirlenir ve görüşme sonucu uygun bulunduğunuz takdirde bir görev teklifinde bulunulur.

Ayrıca bilmenizi isteriz ki:

Maya Group'a bağlı işletmelerden herhangi birine yaptığınız iş başvurusu, insan kaynakları departmanınca gizlilik prensiplerine uygun olarak 1 yıl süreyle saklanır ve ilgili şirket yöneticileri dışında hiç kimseyle paylaşılmaz.

ÖZGEÇMİŞİNİZİ GÖNDERİN

Hangi bölgede çalışmak istiyorsunuz?

Maaş beklentiniz:
Göndermek istediğiniz dosyalar: Seçtiğiniz birden fazla "doc", "dot", "docx", "pdf", "jpg", "jped" ve "png" türünde herhangi bir dosyayı 5 MB'ı geçmediği sürece yükleyebilirsiniz. Lütfen birden fazla dosyayı aynı anda yüklemek için, cihazınızdan çoklu seçim işlemi uygulayınız.
YUKARI
Bilgi Al
Bilgi Al x

Ünvan